Mes žinome kaip pasiekti rezultatą
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >
Apie mus
Balžeko teniso akademija įkurta tenisininko Aivaro Balžeko garbei atminti

Aivaras - daugkartinis Lietuvos čempionas, Tarptautinių turnyrų nugalėtojas ir prizininkas “Australian Open”, “Wimbledon” bei “Roland Garros” dalyvis. 2005 metais tragiškai žuvo Jungtinėse Amerikos Valstijose. Treneris Remigijus Balžekas. 


Mūsų treniruočių bazės. 

1. Pagrindinė - Telšių g. 17, Vilnius (Baltictennis aikštynas)

2. Ozo g. 14C, Vilnius (Delfi sporto centras)

3. Valakupių g. 5, Vilnius (Romerio universitetas)

Akademijos vizija.

Suteikti jaukią ir kokybišką infrastruktūrą ir programą vaikų ir suaugusiųjų teniso mėgėjų įgūdžių tobulinimui.

Būti teniso profesionalų kalve Lietuvoje ir tramplynu akademijos sportininkams į pasaulio teniso profesionalų bendruomenę. 

Vertybės.

Noras ir užsidegimas, darbas ir disciplina, draugystė ir pagarba. 


“Neįmanoma - tai ilgas silpnų žmonių naudojamas žodis. Žmonių, kuriems paprasčiau gyventi pasaulyje, kuris jiems duotas vietoje to, kad panaudotų savo galią jam pakeisti. Neįmanoma - tai ne faktas. Neįmanoma - tai nuomonė. Neįmanoma - tai ne deklaracija. Neįmanoma - tai iššūkis. Neįmanoma - tai potencialas. Neįmanoma - tai laikina. Nieko nėra neįmanomo!” 
- Mohamedas Ali.

Treneriai
REMIGIJUS BALŽEKAS
Nusipelnęs Lietuvos treneris. Išugdęs visų laikų geriausią Lietuvos tenisininką, pasaulio jaunių čempioną, pirmąjį istorijoje ATP pirmojo Top 100 žaidėją Ričardą Berankį. Pirmasis Nepriklausomos Lietuvos Davis Cup komandos kapitonas. Stipriausios Lietuvoje teniso mokyklos, Šiaulių teniso mokyklos, vienas iš įkurėjų ir ilgametis jos vadovas. Ilgametis Lietuvos teniso sąjungos vice prezidentas.
ARŪNAS BALŽEKAS
TENISO TRENERIS. Treneriu dirba nuo 2002 m. Išugdęs Lietuvos čempionus ir Tarptautinių turnyrų nugalėtojus bei prizininkus. Ilgametis Akvilės Paražinskaitės treneris, su kuria laimėti du bronzos medaliai jaunimo Olimpinėse žaidynėse. A.Paražinskaitė sugebėjo pakilti į 19 vietą pasaulyje tarp jaunųjų tenisininkių. Tai yra geriausias rezultatas po R.Berankio.
TOMAS SELIUKAS
TENISO TRENERIS. Treneriu dirba nuo 2001 metų. Išugdęs Lietuvos čempioną ir Tarptautinių turnyrų prizininką ir nugalėtoją Almantą Oželį.
Pavel Avizen
TENISO TRENERIS. Lietuvos teniso čempionatų prizininkas bei nugalėtojas. Išsilavinimas: Lietuvos edukologijos universiteto bakalauras. Kūno kultūros specialybė. Vaikų ir suaugusiųjų teniso treneriu dirba nuo 2008 m.
Henrikas Kulnys
TENISO TRENERIS. Lietuvos teniso turnyrų ir lengvosios atletikos čempionas ir prizininkas. Europos vaikų lengvosios atletikos festivalio prizininkas. Buvęs Lietuvos lengvosios atletikos rinktinės narys. Tarptautinio čempionato ,,Sprinto diena” 1 vietos laimėtojas 3 metus iš eilės sprinto rugtyje. Daugkartinio turnyrų laimėtojo ir išrinkto atstovauti Lietuvą Baltijos šalių mače Haroldo Kulnio 2 treneris. Treneriu dirba nuo 2014 m. su vaikais ir suaugusiaisiais.
Saulė Valantiejūtė
TENISO TRENERĖ. Daugkartinė Lietuvos nacionalinių turnyrų čempionė bei prizininkė, tarptautinių turnyrų dalyvė. 2012 metais atstovavo jaunių rinktinei Šveicarijoje. Šiuo metu yra Lietuvos Sporto Universiteto 3 kurso sporto ir pedagogikos bakalauro studijų studentė (specializacija: tenisas), dalyvauja tarptautiniuose trenerių mokymuose (ITF Worldwide Coach Conference 2015 Turkijoje ir Baltic Coach Conference Rygoje). Teniso trenere dirba nuo 2014 metų.
Haroldas Tolvaiša
TENISO TRENERIS. Tenisą pradėjo žaisti penkerių Šiaulių teniso mokykloje, yra daugelio čempionatų prizininkas. Ten pat, Šiauliuose, pradėjo ir trenerio karjerą. Treneriu dirba nuo 2007m.: 2006 - 2011 "Šiaulių teniso mokykla" 2011 - 2012 "Ecotennis", Kaunas 2012 - 2014 "TC Blau-Weiss Lemgo" Vokietija Dalyvavęs tarptautiniuose ITF kursuose Jurmaloje.
ROBERTAS BILEVIČIUS
TENISO TRENERIS. Daugkartinis Lietuvos teniso nacionalinių turnyrų čempionas bei prizininkas. Pradėjo žaisti tenisą 6 metų Kaune. Treneriu dirba nuo 2014 metų.
Tadas Tarasevičius
TENISO TRENERIS. Daugkartinis Lietuvos čempionas. Europos čempionato dalyvis (pateko tarp 32 geriausiu europoje). Aukšciausia vieta pasauliniame reitinge: ITF 392. ATP reitingas 1600. Dirba teniso treneriu nuo 2007 su profesionalais ir megėjais.
ŠARŪNĖ VASILIAUSKAITĖ
VEIKLOS VYSTYMO VADOVĖ. Teniso aistruolė. Prie akademijos komandos prisijungė nuo 2016-ųjų. 8 metų patirtis bankininkystės verslo plėtros srityje. 868561041 sarune@balzekastennis.lt
Leonardo Iparraguirre (Brazilija)
FIZINIO RENGIMO TRENERIS. 1996 metais įgijo fizinio rengimo bakalauro laipsnį. Darbinė patirtis sukaupta daugiausia treniruojant futbolo komandas fiziniame rengime. Patirtis: traumų prevencija ir reabilitacija, funkcinės treniruotės, taip pat dirba asmeniniu treneriu. Turi patirties treniruojant vaikus. Leo aistringas ir entuziastingas sportininkas ir treneris.
JURGIS SAMAŠKA
ADMINISTRATORIUS. Jaunas, sportiškas ir ambicingas teniso mylėtojas. 2015 metais pradėjo studijas Vilniaus Gedimino technikos universitete. Mėgsta aktyviai leisti laisvalaikį ir greitai randa bendrą kalbą su naujais žmonėmis.
Galerija
< 1 2 3 >
Sportininkai
Eglė Šalkauskaitė (2006m.)
Ugnė Vingytė (2007m.)
Augustas Gečiauskas (2007m.)
Andrėja Žymantaitė (2008m.)
Greta Klimavičiūtė (2009m.)
Gabrielė Vaškelytė (2005m.)
Viltė Tautkutė (2004m.)
Kipras Jonaitis (2007m.)
Arnas Balžekas (2006m.)
Kristijonas Milašauskas (2008m.)
Milė Cibulskytė (2008m.)
Sofija Jogėlaitė (2005m.)
Ana Vasiliauskaitė (2003m.)
Valerija Bogdevič (2008m.)
Kamilė Balsytė (2000m.)
Ugnė Butinavičiūtė (2000m.)
Ditė Janovičiutė (2001m.)
Kontaktai

Registruokis, norėdamas prisijungti prie Balžeko teniso akademijos. Susisieksime.

Duomenys bus naudojami tik mūsų susisiekimo tikslams
Remėjai