Mes žinome kaip pasiekti rezultatą
Sausis05
Balžeko teniso akademijos atvirų durų dienos: penki patarimai, kas svarbiausia pradedant žaisti tenisą
Balžeko teniso akademija jau šią savaitę kviečia visus į DELFI sporto centrą, kuriame vyks atvirų durų diena.
Skaityti plačiau
Gruodis28
A.Balžekas: „Apsilankymo R.Nadalio akademijoje nauda – neįkainojama“
Trys Balžeko teniso akademijos auklėtiniai kartu su treneriu Arūnu Balžeku savaitę lankėsi Maljorkoje įsteigtoje Rafaelio Nadalio akademijoje bei pirmąkart savo gyvenime varžėsi su geriausiais pasaulyje bendraamžiais. Tokia privilegija jauniesiems balžekiukams suteikta dėl akademijų bendradarbiavimo bei R.Nadalio akademijos atstovo...
Skaityti plačiau
Gruodis19
Balžeko akademija metus palydėjo teniso dvejetų turnyru ir dujų šou
Balžeko teniso akademijos auklėtiniai, jų tėvai, draugai ir “Baltictennis” aikštyno bičiuliai gražia švente bei galingu turnyru palydėjo 2016 metus, kurie neabejotinai įsimins kaip augimo metai – tiek pačios akademijos prasme, tiek trenerių kvalifikacijos, tiek vaikų tobulėjimo.
Skaityti plačiau
Gruodis12
Balžeko teniso akademija turi dar vienus namus
Sparčiai auganti Balžeko teniso akademija dvejuose namuose nebeįsitenka. Lygiai prieš metus į „Baltictennis“ teniso aikštyną persikėlusi akademija 2017 – uosius pasitiks ne tik Naujininkuose ir Antakalnyje, tačiau ir moderniausiu save pristatančiame DELFI sporto centre. Anot akademijos vyriausiojo trenerio Remigijaus Balžeko, tai dar...
Skaityti plačiau
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >
Apie mus
Balžeko teniso akademija įkurta tenisininko Aivaro Balžeko garbei atminti

Aivaras - daugkartinis Lietuvos čempionas, Tarptautinių turnyrų nugalėtojas ir prizininkas “Australian Open”, “Wimbledon” bei “Roland Garros” dalyvis. 2005 metais tragiškai žuvo Jungtinėse Amerikos Valstijose. Treneris Remigijus Balžekas. 


Mūsų treniruočių bazės. 

1. Pagrindinė - Telšių g. 17, Vilnius (Baltictennis aikštynas)

2. Ozo g. 14C, Vilnius (Delfi sporto centras)

3. Valakupių g. 5, Vilnius (Romerio universitetas)

Akademijos vizija.

Suteikti jaukią ir kokybišką infrastruktūrą ir programą vaikų ir suaugusiųjų teniso mėgėjų įgūdžių tobulinimui.

Būti teniso profesionalų kalve Lietuvoje ir tramplynu akademijos sportininkams į pasaulio teniso profesionalų bendruomenę. 

Vertybės.

Noras ir užsidegimas, darbas ir disciplina, draugystė ir pagarba. 


“Neįmanoma - tai ilgas silpnų žmonių naudojamas žodis. Žmonių, kuriems paprasčiau gyventi pasaulyje, kuris jiems duotas vietoje to, kad panaudotų savo galią jam pakeisti. Neįmanoma - tai ne faktas. Neįmanoma - tai nuomonė. Neįmanoma - tai ne deklaracija. Neįmanoma - tai iššūkis. Neįmanoma - tai potencialas. Neįmanoma - tai laikina. Nieko nėra neįmanomo!” 
- Mohamedas Ali.

Treneriai
REMIGIJUS BALŽEKAS
Nusipelnęs Lietuvos treneris. Išugdęs visų laikų geriausią Lietuvos tenisininką, pasaulio jaunių čempioną, pirmąjį istorijoje ATP pirmojo Top 100 žaidėją Ričardą Berankį. Pirmasis Nepriklausomos Lietuvos Davis Cup komandos kapitonas. Stipriausios Lietuvoje teniso mokyklos, Šiaulių teniso mokyklos, vienas iš įkurėjų ir ilgametis jos vadovas. Ilgametis Lietuvos teniso sąjungos vice prezidentas.
ARŪNAS BALŽEKAS
- Treneriu dirba nuo 2002 m. - Išugdęs Lietuvos čempionus ir Tarptautinių turnyrų nugalėtojus bei prizininkus. - Ilgametis Akvilės Paražinskaitės treneris, su kuria laimėti du bronzos medaliai jaunimo Olimpinėse žaidynėse. A.Paražinskaitė sugebėjo pakilti į 19 vietą pasaulyje tarp jaunųjų tenisininkių. Tai yra geriausias rezultatas po R.Berankio.
TOMAS SELIUKAS
Treneriu dirba nuo 2001 metų. Išugdęs Lietuvos čempioną ir Tarptautinių turnyrų prizininką ir nugalėtoją Almantą Oželį.
Pavel Avizen
Teniso treneris. Lietuvos teniso čempionatų prizininkas bei nugalėtojas. Išsilavinimas: Lietuvos edukologijos universiteto bakalauras. Kūno kultūros specialybė. Vaikų ir suaugusiųjų teniso treneriu dirba nuo 2008 m.
Henrikas Kulnys
Teniso treneris. Lietuvos teniso turnyrų ir lengvosios atletikos čempionas ir prizininkas. Europos vaikų lengvosios atletikos festivalio prizininkas. Buvęs Lietuvos lengvosios atletikos rinktinės narys. Tarptautinio čempionato ,,Sprinto diena” 1 vietos laimėtojas 3 metus iš eilės sprinto rugtyje. Daugkartinio turnyrų laimėtojo ir išrinkto atstovauti Lietuvą Baltijos šalių mače Haroldo Kulnio 2 treneris. Treneriu dirba nuo 2014 m. su vaikais ir suaugusiaisiais.
Saulė Valantiejūtė
Daugkartinė Lietuvos nacionalinių turnyrų čempionė bei prizininkė, tarptautinių turnyrų dalyvė. 2012 metais atstovavo jaunių rinktinei Šveicarijoje. Šiuo metu yra Lietuvos Sporto Universiteto 3 kurso sporto ir pedagogikos bakalauro studijų studentė (specializacija: tenisas), dalyvauja tarptautiniuose trenerių mokymuose (ITF Worldwide Coach Conference 2015 Turkijoje ir Baltic Coach Conference Rygoje). Teniso trenere dirba nuo 2014 metų.
Rūta Radavičiūtė
Teniso trenerė. Tenisą pradėjo žaisti būdama šešerių metų. Įvairių turnyrų bei Lietuvos čempionatų dalyvė bei prizininkė. Šiaulių teniso turnyre antros vietos nugalėtoja mišrių dvejetų poroje su Ričardu Berankiu :)
MANTAS JUSIS
ATLETINIO PASIRENGIMO TRENERIS. L/a rutulio stūmimo sporto meistras. Pirmosiose Olimpinėse jaunimo žaidynėse 8 vieta. Išugdyti sportininkai: A. Abromavičius LTU disko metimo čempionas, G. Kupstytė Lietuvos rutulio stūmimo čempionė, L. Voroneckaja kurčiųjų disko metimo pasaulio čempionė. LEU Sporto bakalauro laipsnis ir pedagogo kvalifikacija. Šiuo metu LEU magistro laipsnio studijos: kūno kultūra ir sportas.
Asta Daukšaitė
FIZINIO RENGIMO TRENERĖ. Profesionali lengvaatletė, daugkartinė Lietuvos čempionė, tarptautinių varžybų nugalėtoja. 2004-2016 m. priklausė Lietuvos rinktinės komandai. Nuo 2010 m. dirba fizinio pasiruošimo trenere, asmeninių bei grupinių užsiėmimų instruktore.
ŠARŪNĖ VASILIAUSKAITĖ
VEIKLOS VYSTYMO VADOVĖ. Teniso mylėtoja mėgėjiškame lygyje. Prie akademijos komandos prisijungė nuo 2016-ųjų. 8 metų patirtis bankininkystės verslo plėtros srityje. 868561041 sarune@balzekastennis.lt
Galerija
< 1 2 3 >
Sportininkai
Eglė Šalkauskaitė (2006m.)
Ugnė Vingytė (2007m.)
Augustas Gečiauskas (2007m.)
Patrikas Freimantas (2006m.)
Andrėja Žymantaitė (2008m.)
Greta Klimavičiūtė (2009m.)
Gabrielė Vaškelytė (2005m.)
Viltė Tautkutė (2004m.)
Kipras Jonaitis (2007m.)
Arnas Balžekas (2006m.)
Nika Sarbyeyeva (2005m.)
Kristijonas Milašauskas (2008m.)
Milė Cibulskytė (2008m.)
Rostyslav Avtonomov (2005m.)
Sofija Jogėlaitė (2005m.)
Mantė Vaičiutė (2006m.)
Ana Vasiliauskaitė (2003m.)
Matas Bakšys (2008m.)
Rapolas Lapienis (2008m.)
Vilius Vaškys (2010m.)
Ieva Pikelytė (2008m.)
Emilė Paškevičiūtė (2005m.)
Valerija Bogdevič (2008m.)
Roberta Spangelytė (1998m.)
Kamilė Balsytė (2000m.)
Ugnė Butinavičiūtė (2000m.)
Ditė Janovičiutė (2001m.)
Kontaktai

Registruokis, norėdamas prisijungti prie Balžeko teniso akademijos. Susisieksime.

Duomenys bus naudojami tik mūsų susisiekimo tikslams
Remėjai