2016/07/06
Teniso stovykla Alaušo slėnyje

Antrus metus iš eilės Balžeko teniso akademijos auklėtiniai dvi vasaros savaites praleido Alaušo slėnyje, kur krovė baterijas naujam sezonui. Su vaikais dirbo ne tik teniso, tačiau ir fizinio parengimo bei bokso treneriai. Kasdien vaikai treniruodamiesi praleido net po šešias valandas. 

“Didžiausia nauda, kurią gavome – tai vaikų pažinimas ne tik teniso korte, bet ir už aikštelės ribų. Mums treneriams čia nereikėjo skubėti, nes reikiamą rezultatą galėjome išgauti per ilgesnį laiką. Tarkime, Vilniuje dažnai būname įspausti į laiko limitą. Be to, kartu praleistas laikas stiprina tarpusavio ryšius. Vaikai tai tikrai vertina”, - apie stovyklą kalbėjo fizinio parengimo treneris Mantas Jusis.

Darbo diena jauniesiems tenisininkams prasidėdavo ryto maudynėmis. Vėliau veiksmas persikeldavo į teniso kortus, į bėgimo bei bokso treniruotes.

“Tokių stovyklų esmė: pastovus režimas, darbo krūvis bei vaikų augimas savarankiškoje aplinkoje. Yra sukurtos tokios sąlygos, kad visa diena būtų orientuota į vaikų tobulėjimą.

Aišku, nuovargis užėmė ne paskutinę vietą. Kažkas pasiilgo tėvų, kiti galbūt laisvo laiko, tačiau nebuvo nei vieno, kuris nenorėtų tokios stovyklos dar kartą pakartoti. Bet kuris vaikas jums pasakys, kad stovyklą vertina dešimčia balų”, - pasakojo treneris Arūnas Balžekas.

Stovykloje dalyvavo 23 akademijos auklėtiniai, kurie pasiruošimą naujam sezonui tęs Vilniuje. Jaunieji tenisininkai buvo testuojami tiek prasidedant stovyklai, tiek jai baigiantis. Dar vienas testas balžekiukų laukia po dviejų savaičių. Tada bus sudėti galutiniai stovyklos taškai.

 

video: https://www.youtube.com/watch?v=w8M2NkcqS2Y