2016/05/04
R.Balžekas: „Ko nepadarysime patys – už mus niekas kitas nepadarys“

Šį savaitgalį Balžeko teniso akademija pradeda keturių savaitgalių „Atvirų durų“ maratoną, kuriame bet kuris vaikas ar net suaugęs turės galimybę pasitreniruoti su geriausiu šalies teniso specialistu Remigijumi Balžeku.

„Dviračio neišradinėjame. Daugelyje šalių tokie dalykai yra populiarūs, tad nutarėme, kad laikas ir mums Lietuvoje užsiimti teniso kultūros ugdymu. Per daugelį metų pamatėme, kad ko nepadarysime patys –už mus niekas kitas nepadarys.

Esu matęs, kaip tokios dienos rengiamos šalyse, kuriose tenisas yra labai populiarus. Jūs net neįsivaizduojate – pirmą kartą gyvenime raketę paėmęs vaikas – nenori jos paleisti. Laikas yra ribotas, o kaip tai pasakyti vaikui?“, - savo patirtimi dalinosi R.Balžekas.

Balžeko teniso akademijoje šiuo metu gabiausia yra devynmečių dešimtmečių grupė, kurioje netrūksta talentingų vaikų, jau dabar skinančių pergales Lietuvos kortuose.

„Esu ne kartą sakęs, kad norint užauginti žvaigždę, privalai su ja dirbti nuo mažų dienų. Vis tik, mūsų akademijos „Atvirų durų“ dienos bus skirtos nebūtinai patiems talentingiausiems. Jos skirtos tiems, kurie gal kažkada neišdrįso ateiti, gal galvoja, kad nesugebės.

Iš patirties galiu pasakyti, kad jeigu norės – sugebės. Ir kalbu ne tik apie vaikus, tačiau ir apie suaugusiuosius. Po treniruotės pakviesime dalyvius pabendrauti su treneriais, vaikus dar pažaisti“, - dėstė R.Balžekas.

Atvirų durų dienos nemokamos! Susipažinti su akademijos mokymo metodika, kolektyvu kiekvieną gegužės šeštadienį nuo 11 iki 12 val. Vilniuje, Teniso aikštyne, esančiame Telšių g. 17. 

 

Grafikas:

 

Gegužės 7 ir 14 d. treniruotės pradedantiesiems

Gegužės 21 ir 28 d. treniruotės mėgėjams ir sportininkams

Registracija sarune@balzekastennis.lt

Tel. pasiteirauti 868561041