2016/03/16
P.Reklevičius: „Pralaimėti prieš stipresnį nematau problemos“

Savaitgalį „Teniso erdvės“ turnyro nugalėtoju dešimties metų amžiaus grupėje tapęs Balžeko teniso akademijos auklėtinis Pijus Reklevičius trumpai pasidžiaugė pergale bei toliau pluša treniruotėse ir atidirbinėja kairę.

„Ir pats jaučiu, ir treneris sako, kad kol kas iš kairės smūgiuoju prasčiau. Tad treniruotėse šiuo metu koncentruojuosi į tai“, - sakė dešimtmetis Pijus, kuris savaitgalį keturiems varžovams leido laimėti vos keturis geimus.

„Kažkaip jaučiausi gerai pasiruošęs, be to neblogai sekėsi. Mažai nervinausi, gerai mušiau.. Ir laimėjau“, - užtikrintai pasakojo Pijus.

Finalinėje dvikovoje jo laukė komandos draugas Benas Verkovskis, kuris visai neseniai Pijų nugalėjo 4:0, 4:1. Šįkart P.Reklevičius atsirevanšavo tokiu pat skirtumu.

„Nors prieš Beną laimėjau užtikrintai, tačiau su juo buvo sunkiausiai žaisti. Per visą turnyrą nei vienas varžovas taip gerai, kaip Benas, nesmūgiavo. Smagu“, - šypsojosi Balžeko akademijos auklėtinis.

Balandžio 9 – 10 dienomis P.Reklevičius dalyvaus tarptautiniame turnyre Klaipėdoje, kuriame iššūkį lietuviams mes ir Rusijos atstovai.

„Norėčiau, kad būtų stiprūs varžovai. Man tiek metų, kad nematau problemos prieš stipresnį pralaimėti. Manęs tokie pralaimėjimai nei kiek neskaudina. Labiau skaudina pralaimėjimai prieš silpnesnius varžovus. Tad treniruotėse dirbu, kad taip atsitiktų kuo rečiau“, - pasakojo Pijus.