2015/12/29
Balžeko teniso akademija bendradarbiaus su italais

Balžeko teniso akademijos įkūrėjas Remigijus Balžekas praėjusią savaitę lankėsi Italijoje, kur sukirto rankomis dėl bendradarbiavimo su šios šalies Lombardijos regiono akademija. Maža to, jau numatytos bent dvi kelionės, kuriose talentingiausi lietuviai stažuosis Italijoje, o jaunieji italai – Lietuvoje.

„Jau suderinome savaitės treniruočių stovyklą vasario mėnesį. Dar kartą ten keliausime ir kovą – per vaikų atostogas. Planuojame sudalyvauti varžybose. Kai kuriems mūsų vaikams tai bus pirmos varžybos per jų trumpas karjeras.

Italai, savo ruožtu, išreiškė norą keturis – penkis kartus per metus atvažiuoti pas mus. Manau, iš viso šito turėtų gautis visai geras bendradarbiavimas“, - pasakojo iš kelionės grįžęs R.Balžekas.

Pasirinkti Italiją, Balžeko teniso akademijai padėjo šios šalies teniso mokyklos, kuriose apstu pradinių klasių jaunųjų tenisininkų bei turnyrų patiems jauniausiems mokiniams.

„Ten tikrai yra iš ko rinktis. Ir savaitinių turnyrų, ir savaitgalinių. Tad manau, kad praleisime ten nemažai laiko. Nuo monotonijos atitrūkti visada yra svarbu. Sakyčiau, nauda visokeriopa.

Jų treneriai stebės mūsų vaikus iš šono, mes stebėsime – jų. Tai leis neatbukti ir kiek kitaip įvertinti savo vaikų galimybes. Be to, šis bendradarbiavimas, neabejoju, kad duos labai daug naudos treneriams“, - kalbėjo R.Balžekas.

Į pirmą stovyklą Italijoje vyks 6 – 8 gabiausi akademijos auklėtiniai.