2017/12/04
„Zinzino“ tapo oficialia Balžeko teniso akademijos partnere

“Virš metų naudoju šios kompanijos Balance Oil ir subalansuotą maistinių medžiagų kokteilį Leanshake bei batonėlius Protein Bar. Išbandžiau ant savęs. Jaučiuosi labai gerai, energingas”- sakė šypsodamasis Remigijus Balžekas.

 

„Labai smagu, kai inovatyvių mitybos papildų srityje lyderiaujanti Europos kompanija „Zinzino“ tampa vienos iš tarptautinį pripažinimą turinčios Balžeko teniso akademijos partnerių“, – teigė J. Lapinskas.

„Džiaugiuosi, kad turime galimybę padėti akademijos treneriams ir sportininkams sužinoti apie jų mitybos racione esančias veikliąsias medžiagas, bei esant poreikiui siekti balanso mūsų produktų dėka“, – sakė „Zinzino“ atstovas J. Lapinskas.

„Zinzino“ visoje ES, JAV bei Kanadoje tiekia naujo farmakologinės mitybos mokslo sukurtus produktus, kurie yra aukščiausios klasės, pažangiausi ir specialiai sukurti naudojant aktyvias maisto medžiagas, kovojančias su šiuolaikinio gyvenimo būdo disbalansu.

Tai analogų pasaulyje neturintis Balance Oil, Aqua X bei Balance Vegan, kuris skirtas optimizuoti Omega-6 ir Omega-3 riebalų rūgščių santykį organizme. Šis aliejus padeda palaikyti sveiką ir optimalią akių, širdies, smegenų ir imuninės sistemos funkciją.

Akademijos sportininkai bei treneriai taip pat turės galimybę išbandyti papildą Xtend, skirtą apsaugoti, palaikyti ir atnaujinti ląsteles bei audinius, stiprinti imuninę sistemą. Xtend yra 22 esminių vitaminų ir mineralų šaltinis, suteikiantis daugiau energijos. Naujieji partneriai išmėgins ir papildą Viva, skirtą palaikyti geresnę emocinę savijautą bei koncentraciją, padedantį atsipalaiduoti bei gerinantį miegą.

Kompanija „Zinzino“ Lietuvoje bendradarbiauja su tokiomis organizacijomis kaip Lietuvos krepšinio rinktinė bei Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubu.