2017/10/27
Lietuviams – R.Nadalio trenerio išskirtinis kvietimas

Vieno iš geriausių pasaulio tenisininkų Rafaelio Nadalio dėdė ir asmeninis treneris Toni Nadalis sugalvojo naują projektą, prie kurio kviečia prisijungti lietuvius.

„Sulaukėme kvietimo iš Toni Nadalio prisijungti prie jo projekto. Tai yra neįkainojama proga teniso aistruoliams treniruotis pas pasaulinio lygio žvaigždės trenerį moderniausioje teniso akademijoje Europoje. Būtų apmaudu nepasinaudoti šiuo kvietimu“, – sakė Balžeko teniso akademijos veiklos vystymo vadovė Šarūnė Vasiliauskaitė.

Lapkričio 19–26 dienomis Maljorkoje, R.Nadalio teniso akademijoje, vyks išskirtinė treniruočių stovykla, kuri skirta teniso mėgėjams ir šio sporto entuziastams.

Kiekvienas šio projekto dalyvis gaus iš viso 17 valandų teniso treniruočių ir jam patarimus dalins pats T.Nadalis bei kiti R.Nadalio teniso akademijos treneriai.

Būtent 56-erių T.Nadalio treniruojamas Rafaelis iškovojo ne vieną dešimtį įvairiausių prizų ir laimėjo stambiausius teniso turnyrus visame pasaulyje, įskaitant „Australian Open“, „French Open“ ar Vimbldoną.

T.Nadalis siūlo ne tik žaisti tenisą, bet ir susipažinti su pačia Maljorka, aplankyti R.Nadalio muziejų ir smagiai leisti laiką visame akademijos komplekse.

Balžeko teniso akademija jau dukart organizavo kelionę į R.Nadalio teniso akademiją. Iš Maljorkos grįžę teniso mylėtojai parsivežė gausybę gerų įspūdžių, todėl mielai į saulėtąją salą grįžtų ir trečią kartą.