2017/10/13
Balžeko teniso akademijos pasiūlymas – nemokamos teniso pamokos

Šį savaitgalį sostinės parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyks Vilniaus sporto festivalis, kuriame dalyvaus ir Balžeko teniso akademija.

Šiemet visi apsilankę turės unikalią galimybę visiškai nemokamai žaisti tenisą, o tiek vaikus, tiek suaugusius teniso paslapčių mokys profesionalūs akademijos treneriai.

Balžeko teniso akademija įrengė mini teniso aikštę, kurioje visi norintys ne tik galės išbandyti jėgas, bet ir laimėti kuponus nemokamoms treniruotėms viename iš keturių akademijos filialų sostinėje.

„Antrus metus iš eilės dalyvausime šiame renginyje. Šiemet įdėjome labai daug pastangų ir įrengėme mini teniso aikštelę, todėl tikimės, jog visi apsilankę ją įvertins ir išbandys. Dalyvausime kartu su partneriais, todėl galėsime pasiūlyti dar daugiau žaidimų ir pramogų vaikams bei suaugusiems“, – sakė akademijos veiklos vystymo vadovė Šarūnė Vasiliauskaitė.

Išbandyti tenisą ir pasimokyti šio žaidimo paslapčių Balžeko teniso akademija kviečia spalio 14–15 dienomis parodų ir kongresų centre „Litexpo“.