2017/08/31
Balžeko teniso akademija didina apsukas ir kviečia tapti bendruomenės nariais

Balžeko teniso akademija tęsia savo misiją – užkrėsti šio sporto virusu vis daugiau lietuvių.

Iki šiol visi teniso entuziastai ir jaunieji talentai savo įgūdžius bei sugebėjimus demonstravo trijuose aikštynuose, o nuo lapkričio galės tai daryti ir ketvirtajame – Didžiojoje Riešėje.

„Tenisas yra sparčiai populiarėjanti sporto šaka Lietuvoje. Jaučiame, kad kiekvienais metais vis daugiau vaikų nori įsitraukti į tenisą.

Vaikai mokosi skirtingose Vilniaus vietose, o ir tėvams ne visada patogu atvežti savo atžalą į užsiėmimą, jei teniso treniruotės vyksta kitoje miesto pusėje.

Vienas mūsų plėtros tikslų yra patogus pasiekiamumas – norime būti ten, kur yra mūsų klientai. Tai lėmė jau ketvirto filialo steigimą sostinėje. Nauja vieta planuojama atvers duris Didžiojoje Riešėje jau nuo lapkričio. Bet į treniruotes galima registruotis jau šiandien“, – sakė Balžeko teniso akademijos veiklos vystymo vadovė Šarūnė Vasiliauskaitė.

Balžeko teniso akademija yra bendruomenė, kuri kartu stebi svarbiausius teniso turnyrus, keliauja į išvykas, rengia labdaros turnyrus ar tiesiog kartu smagiai leidžia laiką.

Norite prisijungti ir jūs? Kviečiame į atvirų durų dienas, kurios vyks rugsėjo 2 dieną. Ten tiek vaikai, tiek suaugę turės galimybę gauti nemokamas teniso pamokas bei bus formuojamos naujos grupės.

10–11 val. DELFI sporto centras (Ozo g. 14C)

11.30–12.30 val. Antakalnio filialas (Valakupių g. 5)

13–14h val. „Baltic tennis“ aikštynas (Telšių g. 17, Naujininkai)

Prašome registruotis el. paštu sarune@balzekastennis.lt arba tel. numeriu +37068561041