2017/06/13
R.Nadalio triumfas „French Open“ pradžiugino ir lietuvius

Sekmadienį Balžeko teniso akademijos auklėtiniai ir nariai rinkosi į kino teatrą „Pasaką“, kur stebėjo „French Open“ turnyro finalą.

„Grunto karaliumi“ vadinamas Rafaelis Nadalis jau 10 kartą laimėjo „Roland Garros“ titulą, kai be vargo 6:2, 6:3, 6:1 sutriuškino Staną Wawrinką.

Ispano triumfas finale pradžiugino ir teniso mylėtojus sostinėje. Būtent Balžeko teniso akademija yra oficiali Rafaelio Nadalio akademijos atstovė Baltijos šalims. Lietuviai jau keletą kartų lankėsi šios teniso legendos vardo akademijoje, o balandį savo akimis stebėjo, kaip jis rengėsi svarbiausioms kovoms.

Kino teatro salėje apie 30 teniso mylėtojų karštai palaikė R.Nadalį, o kiekvienas jo laimėtas taškas buvo palydimas audringais aplodismentais. Kaip teigė finalą stebėję, jį žiūrėti kartu su bendraminčiais didelėje kompanijoje yra kur kas smagiau nei įsitaisius ant sofos namuose su keliais bičiuliais.

Ateityje Balžeko akademija savo nariams ir auklėtiniams ketina organizuoti ir kitų prestižiškiausių didžiojo kirčio turnyro finalų peržiūras. Kitą mėnesį visi drauge turės galimybę žiūrėti Vimbldono turnyro lemiamą kovą.