2017/05/23
Balžeko teniso akademijos vasaros sezono atidaryme – ir kilni akcija

Balžeko teniso akademija pagrindinėje savo sporto bazėje, „Baltictennis“ aikštyne, surengė vasaros sezono atidarymo šventę.

Taip sutapo, kad vasaros sezono atidarymo savaitgalį Lietuvoje vyravo vasariški orai – sostinėje buvo 25–26 laipsniai šilumos, todėl saulė ir gera nuotaika buvo tikras šventės palydovas.

Nuo pat ankstyvo ryto vyko atvirų durų diena, kurios metu buvo surengta nemokama treniruotė visiems, kurie norėjo išbandyti tenisą. Visą dieną vyko teniso turnyrai, o žaidimus vaikams organizavo linksmasis Piratas. Vakare susirinkusieji mėgavosi džiazo gyvo garso koncertu.

Šventės metu buvo vykdoma ir socialinė iniciatyva – buvo renkami žaislai ir lėšos Šilutėje esantiems Saugų globos namams.

Vaikų dvejetų grupėje triumfavo Patrikas Freimantas ir Aurora Lagunavičiūtė, antrąją vietą užėmė Augustas Sabaliauskas ir Vincentas Petrulevičius, o trečioje pozicijoje liko Emilė Paškevičiūtė ir Augustas Gečiauskas.

Mišrių dvejetų grupėje pirmąją vietą iškovojo Rasa Godelaitienė ir Rimvydas Jogėla, antrąją – Elena Cibulskienė ir Daumantas Mikučionis, o trečiąją – Simona Kundrotaitė ir Tomas Balžekas.

Vyrų vienetų A grupėje triumfavo Donatas Zaveckas, antras liko Mindaugas Šakys, o trečias – Gediminas Nutautas.

Vyrų vienetų B grupėje pirmąją poziciją laimėjo Alius Kubilius, antrąją – Valdas Rakštelis, trečiąją – Rolandas Valskis.

Renginio fotogaleriją rasite paspaudę ČIA.