2016/12/12
Balžeko teniso akademija turi dar vienus namus

Sparčiai auganti Balžeko teniso akademija dvejuose namuose nebeįsitenka. Lygiai prieš metus į „Baltictennis“ teniso aikštyną persikėlusi akademija 2017 – uosius pasitiks ne tik Naujininkuose ir Antakalnyje, tačiau ir moderniausiu save pristatančiame DELFI sporto centre. Anot akademijos vyriausiojo trenerio Remigijaus Balžeko, tai dar vienas žingsnis į profesionalumą.

„Visus šiuos metus mes turėjome idealias sąlygas, todėl net ir norėdamas skųstis negaliu. Anaiptol. Galiu tik pabrėžti, kad „Baltictennis“ aikštynas, kaip buvo mūsų namai, taip ir liks, tačiau atėjo laikas, kai mes paprasčiausiai neįsitenkame ir tai yra labai didelis mūsų akademijos laimėjimas. Aukšto profesionalumo sportininkus augina konkurencija. O ji neabejotinai didėja“, - kalbėjo Remigijus Balžekas, didžiausią dėmesį skiriantis aštuonerių – dešimties metų vaikams.

Prie Vilniaus „Siemens“ arenos įsikūręs naujasis sporto kompleksas atitinka aukščiausius pasaulinius standartus, jis aprūpintas moderniausia technika. Balžeko akademija įkels kojas į du kortus, kuriose treniruosis naujai sukurtos grupės.

„Nuo akademijos atsiradimo kiekvieną mėnesį vaikų skaičius auga ir auga. Aišku, kad vyktų šis procesas, įdedame nemažai darbo, tačiau kai matome to darbo rezultatus, negalime nesidžiaugti. Norite ir jūs prisijungti? Prašome“, - juokavo R.Balžekas.

„Rimtai kalbant, tai trenerių kolektyvas nuolat dalyvauja seminaruose, pasitarimuose, vaikų analizavime. Tai yra nematomas darbas, bet jis yra labai svarbus. Taip pat jau kurį laiką rengiame atvirų durų dienas, artimiausios – sausio 7 ir 14 dienomis naujajame DELFI centre. Nė trupučiu neabejoju, kad ten sulauksime naujųjų talentų ir būsimų čempionų“, - dėstė treneris.

Trys akademijos auklėtiniai Eglė Šalkauskaitė, Ugnė Vingytė ir Aleksandras Iljinas praėjusią savaitę stažavosi Maljorkoje, Rafaelio Nadalio akademijoje. Jaunuosius Lietuvos talentus stebėjo ir viena ryškiausių pastarojo dešimtmečio teniso žvaigždžių pasaulyje.